Lajme

27 July 2019

Aulona Musta dhe sherret me ndjekësit: Nëse dikush të cënon, mos ia përto, bjeri!

Po të Google-osh për Aulona Mustën, linqet që të dalin më së shumti janë ata për sherret virtuale mes gazetares dhe ndjekësve.

E pyetur për këtë temë në puntatën e fundit për këtë sezon në MCN Urgjenca me Ronaldo Sharkën, Aulona u shpreh se komente negative ka kudo, në çdo profil personazhesh, por gazetarja ka zgjedhur t’i kthehet e mos t’i bllokojë për shkak se dëshiron që ata që duan t’a bëjnë të ndihen keq, të provojnë të njejtën gjë.

Për më tepër ndiqni videon e shkëputur nga emisioni:

 

Këtu mund të ndiqni emisionin e plotë:

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com