Lajme

15 November 2018

Aurela Gaçe: Para Skerdit nuk e di ç’jetë ishte

Në intervistën e dhënë për “Dasara Show”, Aurela Gaçe flet edhe për jetën e saj private duke u ndalur tek historia e saj e dashurisë me Skerdin. Aurela e pranon se jeta e saj ka ndryshuar së tepërmi, “Nuk e di si ka qenë jeta ime para se të njihja dashurinë e vërtetë dhe të bëhesha nënë”. Diva e skenës më tej tregon se përveçse partner në jetë, Skerdi është edhe krahu i saj i djathtë më i rëndësishëm në punë dhe madje pa të ajo nuk do mundej kurrë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com