Lajme

19 November 2017

Aurela shpjegon përzgjedhjen e këngës

Në puntatën e radhës të “DaSara Show”, drejtuesja e emisionit ishte në koncertin e organizuar nga Kozeta Kurti, që mblodhi emrat më në zë të këngëtareve shqiptare, “Ladies Pop Rock Concert”. Një nga artistet që performoi në këtë event ishte edhe Aurela Gaçe. Pas mbylljes së koncertit Dasara e pyeti këngëtaren nd5r të tjera edhe për përzgjedhjen e këngës dhe emocionet ndryshe që solli në këtë performancë.
Për më shumë, ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com