Lajme

19 April 2019

Ava Max bën amerikanët të flasin shqip, video që nuk duhet humbur!

Ava Max është me origjinë nga Saranda por rritur në SHBA, nga ku po zhvillon edhe karrierën e saj në muzikë.

“Sweet but psycho” është duke bërë namin në Top Chart-et botërore dhe kjo padyshim që bën krenarë të gjithë shqiptarët për faktin se edhe Ava Max e pranon gjithmonë origjinën e saj dhe reklamon shqipërinë.

Së fundmi e ftuar në “Capital Breakfast” Capital Radio, moderatorët i kanë kërkuar asaj që t’i mësojë disa fjalë shqip.

Për më tepër shihni videon:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com