Lajme

22 June 2017

Azealia Banks beson se Jay Z duhet ta punësojë atë

|
By
|
0 Comment
|

Duket siku Azealia Banks është duke bërë fushatë për një pozicion në Roc Nation.Ndërsa Jay Z as nuk e ka marrë fare parasysh.
Banks ka akuzuar shumë personazhe për vjedhje të stilit të saj të repit dhe stilit të modës gjatë viteve të fundit. Nuk është e çuditshme që ajo këtë herë në Instagram-in e saj akuzoi SZA-n se ka marrë stilin e saj. Me sa duket ajo mendon se ajo frymëzoi pamjen e SZA duke u përpjekur për të kopjuar “gjeniun”, që është Azealia Banks.
“Fokusohu të vetja … … Roc Nation do të nënshkruajë për ty vetëm kur të bësh këtë”, i komentoi një fanse.

“@ Shoppingbaggwatts është vetëm budallik. Roc Nation është gjithmonë duke u përpjekur të më krijojë mua me artistët e tyre femra. Është në të vërtetë mjaft budallallik. Ata duhet vetëm të punësojnë mua për A&R dhe të gjitha këto projekte do marrin rrugën e drejtë “.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com