Lajme

22 February 2019

Azet dhe Zuna publikojnë këngën e re “Fragen”

Këngëtari që bën karrierë në shtetin gjerman, ka pasur një vit të jashtëzakonshëm me hite dhe koncerte.

Duket se edhe këtë vit, Azet do të sjell shumë këngë dhe do t’i kënaq me performanca fansat anembanë globit.

“Fragen”, titullohet kënga më e re e këngëtarit, i cili ka bashkëpunuar me këtë rast me Zunën.

Këtë këngë ritmike dyshja e kanë shoqëruar edhe me video, të cilin e kanë publikuar në kanalin zyrtar të tyre në YouTube, “KMNGANG”.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com