Lajme

07 September 2017

Babai i Drake jep këshilla se si të silleni në takimin e parë, e mbyll me një mesazh të rëndësishëm

Dennis Graham jep disa këshilla takimesh për ata që mund të kenë nevojë. Këto këshilla ai i ka ndarë me Hypebeast në Los Angeles dhe duhet thënë që janë shumë komike.
Babai i Drake nuk harroi të tregonte se ai do të ishte në coverin e albumit të fundit të djalit të tij, i titulluar ‘More Life’.
Denis i nisi këshillat duke thënë që në një takim të parë ai do të vishte kostum dhe kollare. I pyetur se kujt lloj femre do t’i qëndronte larg, ai iu përgjigj duke qeshur: “Atyre me të pasme të mëdha”. Në mbyllje të këshillave të tij babai i Drake shtoi: “Ji i sinqertë me të dashurën. Ji i thjeshtë. Ji i qinqertë me veten. Këtë bën një burrë i vërtetë. ”
Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com