Lajme

14 January 2019

Banderas dhe Kimpel shkëlqejnë në tapetin e kuq të “Critics Choice Awards”

Natën e kaluar në Santa Monica u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Critics Choice Awards.

Aktori i famshëm Antonio Banderas (58) dhe e dashura Nicole Kimpel (38) kanë tërhequr vëmendjen më të madhe dhe se dallimi në moshë ende po intrigon publikun.
Ndërkohë që Banderas zgjodhi një kostum elegant, Nicole veshi një fustan të zi i cili në pjesën e sipërme ishte në formë të leopardit.
Çifti i njohur më vonë u bashkua me motrën binjake e Nicoles, Barbara, ku pozuan të tre në qilimin e kuq

Dashuria midis Antonios dhe Nicoles zgjat për më shumë se 4 vjet dhe mediat e huaja shkruan se çift dyshohet se planifikon të martohet.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com