Lajme

05 May 2018

Bashkëshortja e Elinelit ndalohet nga policia, ja si reagon reperi

Reperi i njohur Elinel së fundmi publikoi bashkëpunimin e tij më të ri me MC Kreshën, këngën e titulluar “Për familje”.

Ky bashkëpunim i tyre është pritur mirë nga fansat e të dyve, ndërsa është çmuar shumë tema të cilën e trajton kjo këngë.

Të shumta janë rastet kur reperi ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e tij e përditshme, e ndërsa nuk mungojnë edhe fotografitë me familje.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku ka treguar se si bashkëshortja e tij, Klementina, është ndaluar nga policia.
Ai ka shkruar me shaka në mbishkrimin e imazheve se gruaja e tij është gangstere, dhe se arsyeja se pse ka shpëtuar nga dënimi prej policisë, ka qenë fakti se ajo është bashkëshortja e një reperi si Elinel.

“Shpëton se je gruaja e Elinelit normal…thuaj Ellit kënga ‘Për familje’ shumë e fortë”, ka shkruar me shaka reperi në mbishkrimin e fotografisë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com