Lajme

31 July 2014

Beastie Boys’ Mike D flet per Tupac

||
0 Comment
|

Beastie Boys’ Mike D ka folur kohet e fundit per The Notorious B.I.G dhe Tupac ne nje interviste ne Vanity Fair. “Po, ai ishte Thug Life dhe te gjitha te tjerat, por ai ishte me teper nje femije artistik. Ishte aq i vendosur per te qene autentik, saqe kjo e vrau, dhe kjo eshte dicka e trishte dhe tragjike.”

Tupac ka vdekur nga disa te shtena ne 1996 ne Las Vegas, Nevada, nderkohe qe The Notorious B.I.G, ne 1997 ne Los Angeles, California. “Ishte surreale vdekja e Biggie, thjesht s’mund te ishte e vertete.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com