Lajme

16 August 2018

Beatrix dhe Alban Ramosaj paralajmërojnë duetin e parë së bashku

Një bashkëpunim është duke mbërritur. Dy këngëtarët e njohur, Beatrix dhe Alban Ramosaj kanë paralajmëruar përmes disa postimeve Instastory se shumë shpejt do të vijë së bashku në një duet.

Ky do jetë bashkëpunimi i tyre i parë dhe do publikohet në 18 gusht dhe nga postimet e tyre kuptohet se kënga e tyre titullohet “Get High”.

 

“Përshëndetje! Lajme emocionuese. Dueti më në fund ndodhi! Vëllai im dhe unë do të publikojmë duetin e parë bashkë më 18 gusht. A është kjo ajo që ju të gjithë prisnit?”, shkruan Beatrix në postimin e saj në Instastory.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com