Lajme

02 April 2018

Bebe Rexha bashkëpunon me Ne-Yo dhe Stefflon Don për “Push Back”

Artistja e njohur shqiptare e cila po ngjit suksesshëm shkallët në karrierën e saj, ka qenë e ftuar për bashkëpunim nga artisti i mirënjohur, Ne-Yo. Ata bashkë me Stefflon Don kanë sjellë këngën ritmike “Push Back”. Për momentin është publikuar vetë videoklipi me tekst i këngës, por urojmë që të realizojnë edhe një videoklip zyrtar, pasi me këta tre artistë produkti do të ishte një hit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com