Lajme

20 May 2017

Bebe Rexha dhe Lil Wayne sjellin bashkëpunimin e tyre

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Bebe Rexha sapo ka dhënë një lajm shumë të mirë për të gjithë fansat e saj.Bebe përmes një video që ka postuar në profilin e saj në Instagram, ka informuar fansat se ka publikuar hitin e saj më të ri. Projekti më i ri nga Bebe quhet “The Way I Are” dhe është në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Lil Wayne. Bebe është shprehur shumë e emocionuar, ndërkohë që nuk i kanë munguar komentet pozitive duke pëlqyer këngën e saj më të re.

This Friday. May 19th. Bebe X Wayne.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com