Lajme

27 August 2017

Bebe Rexha fotografohet nga paparacët në një moment të papërshtatshëm

Këngëtarja me prejardhje Shqiptare Bebe Rexha përveçse talentit në muzikë ka edhe një sens të mirë humori.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Insta Story disa fotografi të sajat dhe Dj Flow, të cilët janë shkrepur nga një paparac. Ajo ka treguar se është trembur nga paparaci pasi ishte përgjumësh dhe dukej si mos më keq dhe ndaj ka dalë në mënyrë të tillë në foto.

“Nuk e di çfarë dreqin më gjeti, dukem si një rrëmujë e vërtetë. Kam flutuar rreth 18 orë ja përse dukem kaq keq”, është shprehur Bebe .

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com