Lajme

02 March 2017

Bebe Rexha gati qau nga surpriza..

|
By
|
0 Comment
|

Bebe Rexha e ka nisur mirë këtë vit. Publikimi i albumit dhe përkatësisht këngët “F.F.F” dhe “Bad bitch” po e rendisin në top listat e charteve botërore. Ky sukses i madh i ka sjellë edhe shumë fansa Bebes të cilët e kanë surprizuar ditën e djeshme me një kuti me ëmbëlsira me mbishkrimin “We love you” dhe një mesazh ku i shprehin dashurinë dhe mezi presin ta takojnë. Bebe fotot i postoi në Snapchat e lumtur me këtë surprizë dhe shkruan se është gati të qajë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com