Lajme

14 August 2018

Bebe Rexha: Nuk varem nga askush, kam paratë e mia

Bebe Rexha po arrin sukses të madh me produksionet e saj muzikore duke u kthyer në një nga këngëtaret më të suksesshme.

Koncertet e shumta dhe angazhimet në projektet e ndryshme muzikore i kanë siguruar padyshim mjaft të ardhura. Së fundmi Bebe ka postuar një foto në llogarinë personale në Instagram ku ka “thumbuar” me mbishkrimin e saj.

“Këpucët që kam në këmbët e mia i bleva. Shtëpia ku jetoj e bleva. Sepse nuk varem nga askush. Nuk kam nevojë për ndonjë njeri që të më blejë ndonjë gjë. Kam marrë paratë e mia”, shkruan Bebe. Ndoshta me postimin e saj Bebe I drejtohet personalisht dikujt.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com