Lajme

16 August 2018

Bebe Rexha para koncertit viziton fëmijët e sëmurë dhe këndon së bashku me ta

Bebe Rexha vazhdon me serinë e saj të koncerteve në vende të ndryshme. Por, së fundmi Bebe ka vizituar spitalin për fëmijë në Los Angeles të SHBA-së. Rexha ka kënduar disa vargje nga këngët e saj dhe ka shpërndarë edhe disa foto në rrjetet sociale.

“Duhet të ndalesha te Spitali i Fëmijëve në Los Anxhelos dhe të këndojë këngë me pacientë. Ata ishin shumë të mirë dhe të fortë”, ka shkruar bashkëngjitur fotove të publikuara këngëtarja.


Vetëm ditë më parë Bebe u shpreh se nuk i përket botës së të famshmëve edhe pse ka hite botërore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com