Lajme

13 December 2017

Bebe Rexha pjesë e “The Voice of America”

||
0 Comment
|

Bebe Rexha vazhdon me serinë e sukseseve të saj të njëpasnjëshme.

Ajo përveç se arriti të renditet në pozicione shumë të mira në top listat botërore me produksionet e saj muzikore, së fundmi është bërë pjesë e një angazhimi shumë të rëndësishëm. Ajo do të jetë pjesë e “The Voice of America”.

Machine Gun Kelly dhe Xambassadors janë bashkëpuntorët e Bebes për performancën e saj në “The Voice of America”. Vet Bebe ka publikuar pamje nga pjesëmarrja e saj në “The Voice” ku shihet në ulësen e gjyqtarit.

Performing on @nbcthevoice tonight with @machinegunkelly & @xambassadors!!!! Don’t miss it! ❤️❤️❤️

Un post condiviso da Bebe Rexha (@beberexha) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com