Lajme

05 August 2017

Bebe Rexha publikon këngën e re,bashkëpunon me Gucci Mane dhe 2Chainz

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha solli projektin më të ri me titull “That’s it”.Kjo këngë erdhi në bashkëpunim me dy emra të njohur që janë Gucci Mane dhe 2Chainz.
“That’s it” është këngë të cilën Bebe vendosi ta sjellë vetëm në versionin audio, por nuk përjashtohet mundësia për realizimin e klipit.Kënga është me një stil më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim Beben, pasi projekti është i zhanrit rep.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com