Lajme

12 August 2017

Bebe Rexha sjell 4 projekte të reja në një ditë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ka arritur të surprizojë publikun këtë sezon veror me projektet e reja që ka sjellë.

Këtë të premtas, ajo publikoi në Youtube plot 4 këngë.

‘Not the one’, ‘Comofortable’, ‘I got Time’ dhe ‘Meant to be’ mendohet se do jenë pjesë e albumit të saj të titulluar All Your Fault pt.2.
Katër këngët në versionin audio mund t’i dëgjoni më poshtë.
|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com