Lajme

17 July 2017

Bebe Rexha vjen në Shqipëri, ja shoqëruesja e saj

Në një video që ajo ka publikuar pak minuta më parë në profilin e saj në InstaStory, Bebe Rexha zbulon se është duke udhëtuar për në Shqipëri. Bebe në këtë video shihet në një helikopter së bashku me pilotin dhe dy vajza të tjera, njëra prej të cilave është vajza e madhe e Ilir Metës. Ylli shqiptar nuk ka bërë të ditur arsyen e vizitës në Shqipëri, mirëpo një gjë dihet fansat e saj do të gëzohen tej mase dhe mezi po e presin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com