Lajme

30 July 2017

Befason Britney Spears,super e perkushtuar ndaj palestrës

|
By
|
0 Comment
|

Britney Spears është në format më të mira trupore se kurrë më parë dhe duket se ylli i pop-it ka dashur t’iua rikujtojë këtë gjë ndjekësve të saj në “Instagram”. 35-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit e saj disa sekrete të trupit të saj të tonifikuar në një video të publikuar në rrjetet sociale. Por ndërkohë që shpjegonte ushtrimet duket se sytë kanë shkuar diku tjetër, pikërisht tek gjoksi i saj. Ndëkohë që shpesh herë është akuzuar se modifikon fotot e saja në “Instagram”, këto postime të bëra se fundmi tregojnë qartë se Spears merret shumë me palestër.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com