Lajme

30 March 2018

Bëhuni gati, Cozman dhe Onat do sjellin një bashkëpunim

Cozman dhe Onat duket se kanë gati projektin e ri muzikor. Diçka e tillë konfirmohet nga një foto e publikuar në rrjetin social Instagram, ku shihet dyshja së bashku me këngëtarin e njohur, Bruno.

Ky bashkëpunim pritet që të lansohet shumë shpejt, teksa për antarët e Babastars ky është vetëm një nga projektet e shumta që ata pritet të sjellin në javët në vazhdim. Cozman vetëm pak ditë më parë lansoi këngën “Prej Tirone” me Agon Amigën. Ky projekt tashmë u prit shumë mirë dhe arriti një milion klikime në pak ditë të publikimit.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com