Lajme

18 May 2018

Belen Rodriguez kalon një situatë të sikletshme dhe zbulon më tepër se çduhet

Belen Rodriguez është gjithmonë në vëmendje të gazetarëve dhe paparacëve kudo që ajo shkon. Mirëpo së fundmi ajo ka kaluar një situatë të sikletshme dhe shkak për këtë ka moti me erë. Belen ndodhej në aeroport dhe teksa ishte duke ecur era i ngriti fundin duke i zbuluar të pasmet. Sigurisht, kjo skenë nuk mund të kalonte pa u vënë re nga të pranishmit në aeroport, por edhe paparacët të cilët nuk nguruan të postonin fotot në rrjetet e ndryshme sociale.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com