Lajme

13 June 2017

Bella Hadid harron The Weeknd dhe lidhet me …

|
By
|
0 Comment
|

Janë bërë disa muaj që kur Bella Hadid është ndarë nga The Weekend, 20 vjeçarja duket se ka filluar romancë të re.Ajo është parë me modelin australian, Jordan Barret.
Ditën e hënë janë publikuar disa fotografi në të cilat shihet çifti i ri brenda një apartamenti në New York.E veshur vetëm në të brendshme të zeza dhe një bluzë të bardhë Bella është parë duke pozuar për disa foto pranë Berret.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com