Lajme

14 March 2019

Bella Hadid një nuse për tu marrë shembull/Surprizon vjehrrën për ditëlindje!

Ditën e djeshme mamaja e këngëtarit të famshëm The Weeknd festoi ditëlindjen e saj dhe sigurisht mes shumë të ftuarve ajo që ra në ishte prezenca e modeles së famshme Bella Hadid e cila është në një lidhje me këngëtarin.

Mesa duket Bella ka dashur të tregohet mjaft e sjellshme me vjehrrën e saj të ardhshme në këtë rast, pasi ishte vet ajo e cila i solli tortën e ditëlindjes asaj!

View this post on Instagram

Bella with Abel’s family ❤️ @BellaHadid

A post shared by 🌟 (@bhadidnews) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com