Lajme

07 December 2017

Bella Hadid nuk “harron” të shkëlqejë sërish

Bella Hadid sapo është kthyer nga show i “Victoria’s Secret” në Shanghai të Kinës.

Dhe Bella dukej e mahnitshme me një fustan të verdhë, derisa mori pjesë në hapjen e “Bulgari Dubai Resort”.

Supermodelja 21 vjeçare ishte e shoqëruar nga aktorja 29 vjeçare Alicia Vikander. Bella mahniti me pamjen e saj, në fustanin e gjatë që tregonte format e saj trupore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com