Lajme

19 May 2018

Bella Hadid pozon për kopertinën e revistës “Harper’s Baazar” dhe duket më e bukur se kurrë

Bella Hadid është padyshim një nga emrat më të kërkuar në fushën e modelingut. Bella së fundmi ka pozuar për revistën prestigjioze “Harper’s Baazar”.
Modelja ka shfaqur linjat në fustanin e bardhë të shkurtër dhe pastaj edhe në një kostum të bardhë. Ajo që bie në sy është edhe bukuria natyrale në fotosesionin e realizuar nga kjo revistë.

Fansat kanë shkruar komente vërtet positive duke e konsideruar si një nga modelet më të bukura në botë. Edhe me pjesëmarrjen e saj në festivalin e filmit në Kanë, ajo tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e saj.

🕊

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com