Lajme

13 July 2017

Bella Hadid provokon në dush

Bella Hadid mesa duket po i shfrytëzon në maksimum pushimet luksoze me miken e saj Kendall Jenner.

Por ndërkohë që shijon pushimet ajo nuk heq dorë nga modelingu.

Ëngjëlli i Victoria Secret ka pozuar me të brendshme në dush dhe ka ndarë foton me fansat e saj. 20-vjeçarja nxorri në pah format e saj trupore perfekte dhe dukej shumë tërheqëse.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com