Lajme

02 April 2017

Bella Hadid si gjithmonë magjepsëse

Ajo shfaqet shpesh e veshur me bikini, buzë detit ose pishinës. Edhe kjo e dielë nuk ishte ndryshe për modelen 20 vjeçare e cila shfaqi trupin e saj të tonifikuar teksa kishte të veshur një palë bikini minimaliste.
Ajo ndodhej në Meksikë duke festuar ditëlindjen e shoqes së saj. Bukuroshja Hadid shpërndau disa foto e video në Instagram Stories. Në njërën prej tyre, bashkë me miken ishin të shtrira barkas, duke marrë rreze dielli, e duke treguar fundshpinat e tyre.
Me bikini të zeza, me aksesorë të shumtë por të thjeshtë dhe pa make up, Bella edhe një herë tregoi pse është një nga modelet më të kërkuara.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com