Lajme

01 October 2017

Bella Thorne nudo, përcjell një mesazh të fortë

Bella Thorne njihet për natyrën e saj rebele. Adresa e saj në Instagram e ndjekur nga 16.2 milionë përdorues ka plot foto të aktores me veshje provokuese e me poza të ‘çmendura’ dhe fotot nudo të saj nuk do të surprizonin askënd.

Ylli i “Famous in Love” ka pozuar nudo për kopertinën e revistës “GQ Mexico”, ku është shfaqur më natyrale se kurrë më parë me dëshirën për të përcjellë një mesazh motivues.

“Unë kërkova që kjo foto të mos përpunohet dhe më lejoni t’ju them se edhe unë kam gjëra që nuk më pëlqejnë tek trupi im. Kjo është natyrale dhe njerëzore. Ju mund ta shihni këtë foto dhe të mendoni se dukem shumë bukur por siç e dini sa herë që shiheni në pasqyrë, ju nuk mund t’i shihni gjërat që të tjerët shohin”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com