Lajme

09 April 2017

Belly një ditëlindje për të mos u harruar

Ditëlindja e 33-të e hitbërësit të XO ishtë një ditë për të mos u harruar.
Belly është një reper i talentuar nga Kanadaja i cili që në fillimet e tij është njohur me Drake, e ky i fundit e ka mbështetur dhe vlerësuar gjithmonë. Për pasojë nuk do të mungonte as urimi i tij për ditëlindje. Ai postoi në adresën e tij të Instagramit një foto të vjetër të Belly-t dhe e shoqëroi me këto fjalë: “Më shumë jetë vëllait tim në ditëlindjen e tij. Më ka treguar që çdo gjë është e mundur dhe unë jam shumë krenar ta shoh teksa rritet në karrierë.”
Në këtë party nuk munguan VIP-at si French Montana, Amber Rose, The Weeknd etj.

@belly ??

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

??

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Happy Birthday @belly ?

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

???

A post shared by Belly (@belly) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com