Lajme

10 August 2017

Belly publikon këngën e re, në të shfaqet dhe Blac Chyna

Artisti në ngritje, Belly, ka publikuar ditën e sotme videoklipin e këngës “P.O.P (Power Of Pussy)”. Në të shfaqet dhe Blac Chyna. Pjesmarrja e saj dhe e disa vajzave të tjera me forma të kolme e të veshura me lingerie provokuese e bëjnë këtë videoklip të përçojë mirë mesazhin e këngës (Power Of Pussy).

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com