Lajme

11 April 2017

Bëmë mama të të ngjaj,Madonna dhe e bija bëjnë të njëjtën gjë..

|
By
|
0 Comment
|

Vajza e këngëtares së pop-it, Madonna është fotografuar duke pushuar në plazh me miqtë e saj. Mirëpo ajo që tërhoqi më tepër vëmendjen ishte një “pakujdesi” e 20 vjeçares.Lourdes Leon u shfaq me në plazhin e Miamit me bikini të zena dhe një trup mjaft të bukur. Megjithatë imazhi simpatik i saj shkatërrohet kur shfaqet sqetulla e pa-depiluar.Nuk dihet nëse ajo këtë e ka bërë për të pasur vëmendje, apo ky është stili rebel i jetës së saj.
Por mund të themi që i ka ngjarë të emës pasi edhe vetë Madonna disa kohë më parë ka bërë të njëjtën gjë…

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com