Lajme

19 August 2018

Ben Affleck ndëron sërish partnere, tanimë shfaqet me modelen e Playboy në krah

Të gjithë sytë ishin drejt Ben Affleck mbrëmjen e së premtes kur ai u pa nën shoqërinë e modeles së Playboy, Shauna Sexton. E kështu filluan të qarkullojnë thashethemet se midis tyre ka diçka.

Ylli i Batmanit ka qenë i lidhur por mesa duket tashmë është ndarë me producenten e “Saturday Night Live” Lindsay Shookus pas më shumë se një viti lidhje.
Fituesi i Oskarit u pa me 22-vjeçaren në restoranin e shtrenjtë Nobu Malibu.

Aktori nuk është parë në publik me Lindsay që nga korriku.

Mbrëmjen e së mërkurës ai festoi ditëlindjen me tre fëmijët e tij nga martesa me Jennifer Garner. Vajza e tij 12-vjeçare Violet, 9 vjeçarja Seraphina dhe djali 6 vjeçar Samuel ishin shoqëruesit e vetëm të aktorit në ditëlindjen e tij të 46.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com