Lajme

21 August 2018

Besa Kokëdhima me një fotosesion fotografik tejet sensual….

Besa Kokëdhima i ka munguar skenës muzikore shqiptare me produksionet e saj muzikore por duket se pritjes po i vjen fundi pasi shumë shpejt këngëtarja do publikojë këngën e saj të re. Përmes disa fotove të postuara në rrjetet sociale ajo ka paralajmëruar fansat se diçka e bukur po vjen.

Në imazhet e publikuara ajo duket tejet sensuale dhe provokuese me një fustan të bardhë që vë në pah gjoksin e këngëtares kombinuar edhe me vathë të bukur dhe këpucë fantastike. Komentet kanë qënë të shumta dhe me siguri të gjithë janë duke pritur publikimin e këngës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com