Lajme

11 February 2019

Besi,Erioni dhe Olsi Bylyku thumbojnë Luana Vjollcën!

Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bylyku janë bashkuar  në për të sjellë një rubrikë të vetën në një ndër televizionet shqiptare.

Në vazhdim e sipër të rubrikës, aktorët kishin zgjedhur disa emra të njohur në fusha të ndryshme duke supozuar se nëse këta emra do të ishin këngëtar, cila do të ishte kënga që atyre do t’u shkonte për shtat.

“Kalojmë tek foto e Luana Vjollcës. Luana është këngëtare, por ne mendojme se do t’i shkonte kjo këngë”: thanë aktorët ndërsa në sfond nisi të luhej kënga e Flori Mumajesit “Playback”

“E ke ti një talent, por më mirë të mos e them, mos bëj si e vështirë se më kupton ti shumë mirë…live ti mos kno”; thuhet në vargjet e kësaj kënge!

Në fakt Luana ka publikuar disa video në Instagramin e saj duke kënduar live dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com