Lajme

18 June 2018

Beyonce dhe Jay Z sjellin si një surprizë albumin e përbashkët “Everything Is Love”

Çifti i famshëm Beyonce dhe Jay Z kanë suprizuar fansat. Ata kanë lajmëruar papritur se do të publikojnë një album të përbashkët “Everything Is Love”. Albumi i ri përmban 9 këngë. Beyonce publikoi në Instagram disa fotografi nga albumi. Beyonce dhe Jay Z publikuan një këngë për të promovuar albumin e tyre. Albumi i papritur do të jetë ekskuzivitet i Tidal, në pronësi të Jay Z.

Un post condiviso da Beyoncé (@beyonce) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com