Lajme

10 October 2017

Beyonce “godet” me fotot e fundit

Këngëtarja Beyonce, gjatë kësaj vere solli në jetë binjakët e saj. Por edhe edhe pse nënë e tre fëmijëve dhe jo shumë kohë larg nga lindja ajo duket shumë e bukur dhe me forma trupore për tu admiruar.

Në imazhet që 36-vjeçarja ka postuar,shfaqet me pantallona ngjyrë vishnje dhe duket vërtet tërheqëse.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com