Lajme

30 January 2017

Beyonce ka një lajm të bukur

|
By
|
0 Comment
|

Lajmi më i bukur që do të lexoni sot! Diva e muzikës botërore, ajo që duam dhe adhurojmë të gjithë, Beyonce, është shtatzënë. Këngëtarja ka vendosur ta mbajë “sekret”, por burime të Hollywood.Life kanë mësuar nga miqtë e saj se ajo dhe Jay Z po presin fëmijën e dytë. Beyonce kohët e fundit është shfaqur me veshje të gjera. Madje në një video të postuar para dy ditësh Beyonce shfaqej me pak bark, por video u fshi menjëherë. Diva dhe bashkëshorti i saj Jay Z janë prindër të Blue Ivy Park e cila së shpejti do bëhet me motër ose vëlla.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com