Lajme

20 April 2017

Beyonce me kilogramë të tepërt

|
By
|
0 Comment
|

Ajo është në pritje të binjakëve, megjithatë barku i madh i rrumbullakët nuk e pengon Beyonce-n që të dalë dhe të shijojë jetën e natës.

35-vjeçarja u fotografua të martën në mbrëmje, teksa festonte ditëlindjen e një miku në Los Angeles. Ajo dukej tëresisht ndryshe, më e mbushur në fytyrë dhe me flokët gërshetë.Pamja e Beyonce-s nuk u prit mirë nga fansat e saj, të cilët nuk po e njihnin këngëtaren kur mbërriti nga makina pa bashkëshortin Jay Z, për t’u drejtuar në restorantin ku po mbahej festa, nën shoqërimin e truprojes.

Shpresojmë që Beyonce t’i rrëzojë shpejt këto kilogramë të tepërt, megjithëse nuk kemi dyshime se do ta bëjë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com