Lajme

10 July 2018

Beyonce shtatzënë? Detaji që ngriti dyshimet se çifti po pret fëmijën e katërt

Beyonce prej disa muajsh është përfolur se është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të katërt. Pavarësisht këtyre thashethemeve ylli botëror ka vendosur të heshtë dhe të mos reagojë.

Mirëpo një gjest që ajo ka bërë gjatë performacës së saj në koncertin që organizoi disa ditë më parë në Itali i ka përforcuar dyshimet se Beyonce është në pritje të ëmbël.

Në Twitter ka filluar të shpërndahet një video në të cilën Beyonce shikon fansat e saj dhe fërkon barkun.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com