Lajme

14 May 2019

Bie miti i policave “bark-dërrë”, shihni ktë super yllin!

Në shqipëri të paktën, disa vite më parë sytë na shihnin polica me bark të madh, nën efektin e rakisë dhe me 8- vjeçare, dhe atë me mik.

Me ardhjen e Tahirit në postin e Ministrit të Brënshëm gjërat sikur filluan të ndryshonin. Më shumë policë të kualifikuar e të sjellshëm.

Ditën e djeshme gazetarët e MCN Radio kanë fotografuar një bukurosh qumështor, një polic goxha mashkull. I gjatë, trupi për marshallah, flokët të lëpira si Di Caprio.

Ky bukuroshi qumështor po bëhej gati për protestën e ditës së djeshme organizuar nga opozita.

Një kolegia ime është aq e pafatë sa që teksa nxitoi të zbriste poshtë e të gjuante me stil policin qumështor seksi, gjeti këtu buçkon këtu:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com