Lajme

24 November 2017

Big Mama dhe Aurela Gaçe dashuri për njëra-tjetrën

Big Mama është mjaft aktive në rrjetet sociale me publikimet e ndryshme.
Ditët e fundit ajo ka publikuar në Instagram një foto me artisten një e mirënjohur, Aurela Gaçe.
Këtë të fundit Big Mama ka pohuar se e adhuron dhe nuk ka fjalë për ta përshkruar.

“S’kam nevojë me fol foto flet gjithçka sa e dua këtë grua sa e adhuroj o Zot. Aurela Gace, oj nëna e krimit”, ka shkruar Big Mama për Aurelën.
Edhe Aurela nga ana e saj ka postuar gjithashtu një foto krah këngëtares ku tregon vlerësimin për të.
Kujtojmë se Big Mama kohëve të fundit është përfolur në mediet rozë për ndarjen nga i dashuri.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com