Lajme

09 October 2017

Big Mama i nënshtrohet një tjetër operacioni

Këngëtarja, Big Mama,vetëm disa kohë më pare, i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në stomak, për të humbur kilet e tepërta.

Por së fundmi, përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, këngëtarja ka njoftuar të gjithë ndjekësit e saj se do i nënshtrohet një tjetër operacioni dhe kësaj radhe për rregullimin e shikimit.

“Pas kontrollit, unë menjëherë vendosa që të operohem, korrigjimi i dioptrisë me laser është shpëtim për mua. Shihemi pas operacionit… pa syze”, shkruan bashkangjitur postimit të saj Big Mama.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com