Lajme

08 March 2018

Big Mama publikon “I len krejt”

Këngëtarja e njohur Big Mama ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “I len krejt” titullohet kënga e saj e re, e cila është ritmike e zhanrit turbo folk. Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur artistja Fifi, ndërsa orkestrimi është realizuar nga Apollo.

“I len krejt” është publikuar në kanalin YouTube edhe me videoklip, i cili është punuar nga MAX Production. Edhe këtë radhë, Big Mama vjen atraktive në performancën e saj, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com