Lajme

13 January 2018

Big Mama vazhdon me ndryshimin e saj në pamje

Është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes së kilogramëve të tepërt, si rrjedhojë e një intervenimi në lukth.

Mirëpo, tani është radha e operacioneve plastike, për ti përmirësuar siç e thotë ajo ‘defekteve’ pas dobësimit.

Big Mama do të bëj ndërhyrje në hundë, gjoks dhe të pasme. Këto do të ndodhin muaj më vonë dhe jo për momentin.

mpuq e keni ?#cestlavie #rtvklan

Un post condiviso da Big Mama (@bigitos) in data:

#Cestlavie ? 2018

Un post condiviso da Big Mama (@bigitos) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com