Lajme

14 June 2018

Biletat për turin muzikor të Beyonce dhe Jay Z po jepen falas për të mbushur vendet bosh

Biletat për turneun e fundit të Beyonce dhe Jay Z thuhet se janë duke u dhënë falas për shkak se interesimi është shumë i vogël dhe ka ende shumë vende bosh. Çifti filloi turnin e tyre “On The Run II” në Cardiff javën e kaluar katër vjet pas turneut të tyre të parë të përbashkët në turne.

Disa fansa që ishin jashtë koncertit të tyre në Glasgow gjatë fundjavës deklaruan se atyre iu dha bileta falas, ndërsa të tjerë thanë se vendet e tyre ishin rezervuar falas. Një tifoz i tretë ndau një fotografi të vendeve të zbrazëta në Twitter dhe shkruante: “Shkalla e koncerteve ishte e zbrazët,dhe kishte perde të ngritura përpara shfaqjes për të mbuluar pjesët boshe”.

“Nëse jeni afër Hampden Park-it të shkoni në parkingun kryesor ata po japin bileta falas për koncertin Beyonce & Jay Z për shkak të vendeve të zbrazëta”, është shprehur një tjetër fanse.

Çmimet e biletave për koncerte të palëve shkojnë nga 51 në 475 dollarë. Jay dhe Beyonce do të bëjnë një varg datash në të gjithë Evropën, duke përfshirë Mançesterin sonte, dhe Londrën të premten dhe të shtunën, përpara se të bëjnë turneun e tyre në Amerikën e Veriut në korrik.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com