Lajme

16 November 2016

“Black Beatles” kryeson klasifikimet

“Black Beatles” është kënga e Rae Sremmund dhe Gucci Mane që po korr një sukses të madhë sëfundmi. Ajo është pozicionuar në vend të parë këtë javë si kënga më e shitur e javës. Në YouTube ka mbi 80milion shikime.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com