Lajme

24 August 2018

Blake Lively na prezantoi me trendin e ri të vjeshtës dhe do mahniteni…

Aktorja Blake Lively ka hequr dorë nga flokët e saj të çelur bjondë dhe u shfaq me një tonalitet me të errët. Ajo ka habitur pasi ka sjellë trendin e vjeshtës. Përmes postimit të saj në Instagram ajo na ka prezantuar me çizmet dhe trikot me mëngë të gjata duke iu dhënë edhe më tepër hijeshi flokëve të saj.


Blake Lively tregoi me krenari flokët e rinj në konferencën për shtyp të filmit “A Simple Favor”. Aktorja kishte zgjedhur një kostum velvet, edhe përse jashtë ishte shumë nxehtë .

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com